fbpx

У Франківській спортшколі олімпійського резерву монтують новий гімнастичний килим за 2,2 млн грн

Спорт 09:45, 01.11, 2023

В Івано-Франківській спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву № 1 укладають новий гімнастичний килим.

КУРС писав, що у Франківську для школи олімпійського резерву купляють гімнастичний килим за 2,2 млн грн

На сторінці Департаменту освіти і науки міста у фейсбуці пояснили необхідність заміни: “Гімнастичний килим, який майже 40 років був майданчиком для наших спортсменів, «відправився на заслужену пенсію». Він вірно служив всі ці роки, але матеріали стали технічно несправними через іржу та грибок і становив загрозу для дітей”.

Новий тренувальний майданчик вже монтують майстри.

Площа гімнастичного килиму 196 кв. м. Він сертифікований Міжнародною федерацією гімнастики. Гарантійний термін 10 років.

Нижня конструкція складається з 74 секцій із вологостійкої фанери товщиною 15 мм та 2320 загартованих сталевих пружин. Верхнє покриття – 7 рулонних матів із спеціального піноматеріалу з ковроліновим покриттям та 196 пазл-матів із піноматеріалу товщиною 5 см.

У франківській спортшколі олімпійського резерву №1 тренуються понад 500 вихованців. Нещодавно вихованка Анна Лащевська здобула путівку на Олімпіаду-2024, яка відбудеться у Парижі, нагадали в школі.

СДЮСШОР №1 є позашкільним закладом освіти, гуртки якого можуть безкоштовно відвідувати всі дітки Франківської громади. Телефон для деталей: 0688355722

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: