fbpx

У франківському медуніверситеті визначили переможців олімпіади з гістології

Суспільство 09:27, 05.12, 2019

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія та ембріологія».

В змаганні взяли участь 26 найкращих студентів другого курсу медичного факультету, повідомляє пресслужба ІФНМУ.

Змагання складалися з двох турів – теоретичного та практичного. Цьогоріч студенти демонстрували рівень знань зі спеціальної та загальної гістології та ембріології, описуючи гістофізіологію та ембріогенез нирок та епітеліальних тканин. Нелегким було практичне завдання – учасникам олімпіади необхідно було розпізнати 160 гістологічних структур на 60 світлооптичних та електронних мікрофотографіях.

Переможницею олімпіади стала студентка 7 групи Марія Мигович, яка удостоєна диплома І ступеня. Диплом ІІ ступеня вибороли Ігор Борушок (3 група) та Анастасія Магей (1 група).

Диплома ІІІ ступеня удостоєна Софія Дебенко (2 група). Четверте місце розділили Тетяна Лукаш (8 група) та Назарій Харишин (6 група), які нагороджені дипломами журі олімпіади. Грамотами за високий рівень знань та вмінь нагороджені Ангеліна Попель (6 група), Віктор Яценюк (2 група), Іванна Соломчак (9 група), Марко Шийка (3 група), Денис Штик (2 група).

Найкращим серед майбутніх педіатрів став студент 32 групи Віталій Щербій.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: