fbpx

У Франківському перинатальному центрі планують скоротити 86 працівників

Суспільство 20:29, 08.12, 2021

86 працівників Івано-Франківського міського перинатального центру потрапляють під скорочення. Про це 8 грудня під час робочої наради повідомив директор медзакладу Сергій Стефанко.

За його словами, причиною скорочення є підвищення рівня заробітних плат медичних працівників, яке передбачене у 2022 році, пише Суспільне.

Згідно з указом Президента України, зарплата медсестер у наступному році складатиме не менше як 13 500 грн, лікарів — не менше як 20 000 грн. За словами Сергія Стефанка, підвищити зарплату медикам можна лише оптимізуючи штат.

“На зарплату не буде грошей, щоб заплатити всім. Тому таке питання назріло. Я підписав цей наказ, і я за нього відповідаю. Нам потрібно проаналізувати, які структурні підрозділи або які одиниці зі штатного розпису можна скоротити. І водночас — працездатність закладу. Бо це не тільки лікарі, а й допоміжні служби – весь персонал, щоб заклад працював далі, але не погіршувалася якість медичної допомоги. Щоб, навпаки, зростала кількість тих пацієнтів, яких ми будемо проліковувати”, — каже директор перинатального центру.

Сергій Стефанко запропонував скоротити персонал відділення новонароджених № 2, оскільки воно ліквідовується.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: