fbpx

У Франківському університеті нафти і газу відбувся технопікнік

Суспільство 12:37, 19.04, 2024

Для старшокласників 30 шкіл міста в Івано-Франківському національному університеті нафти і газу влаштували технічний пікнік, пише КУРС.

Учні старших класів ліцеїв та коледжів Івано-Франківська та області прийшли на технопікнік знайомитись з університетом, адміністрацією, дирекціями, викладачами та студентами, інноваційним обладнанням, спеціальностями та освітніми програмами, інформує пресслужба університету.

Локації на пікніку підготували шість інститутів та один факультет ІФНТУНГ. Архітектурні макети, світлові інсталяції, робототехніка, сучасні теодоліти, вимірювальні прилади, різноманітні схеми тощо. До всього можна було доторкнутись, подивитися, як працює.

Інноваційне обладнання представили в Центрі інноваційного розвитку: 3D-принтер та сучасні засоби проєктування, виробниче обладнання – малі й великі фрезери, токарно-фрезерний верстат, лазерні гравери-різаки; верстаки, пневмокомплект та ін. Студенти вишу мають доступ до обладнання з числовим програмним керуванням і можуть втілювати в матеріалі власні розробки.

“Провести «Технопікнік» в технічному університеті на Прикарпатті  – це вдала нагода не лише привабити абітурієнта, а також просувати інженерні спеціальності”, – ділиться думками ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик.

За словами ректора, університет нині розбудовується як енергетичний: більшість спеціальностей в ньому енергетичні, з урахуванням зеленої енергетики.

КУРС писав, що студент ІФНТУНГ став призером міжнародного перекладацького конкурсу. А студентці ІФНТУНГ призначили стипендію імені Грушевського.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: