fbpx

У Франківську 46 випускників фармфакультету отримали дипломи

Суспільство 11:31, 05.07, 2022

У внутрішньому дворику ІФНМУ вручили дипломи випускникам фармацевтичного факультету. Викладачі дякували їм за успішність та внесок у прогрес української фармації.

Підсумком атестації студентів п’ятого курсу та захисту магістерських робіт перед врученням дипломів була Вчена Рада з нагоди випуску цьогорічних фармацевтів. Викладачі аналізували результати атестації та відзначали добру підготовку випускників, незважаючи на виклики воєнного часу і навчання онлайн, повідомляє пресслужба ІФНМУ.

Як зазначив ректор Микола Рожко, розділити радість отримання дипломів завжди приємно та почесно, а особливо дипломи з відзнакою, які цьогоріч з-поміж 46 випускників отримали Катерина Хмілевська та Лілія Тузін

Керівництво вишу та гості події говорили випускникам про шлях служіння в медицині, бажали бути достойними продовжувачами справи своїх вчителів та ще молодого, проте доволі прогресивного факультету. 

Від деканеси факультету Ірини Федяк звучали вітальні слова до всіх разом та кожного зокрема. «Якісна європейська фармація матиме відтепер українське обличчя завдяки студентам цього випускного курсу, і ми цим пишаємося”, —  зазначила у своїй промові Ірина Федяк. Деканеса  розповіла, що цей курс увійде в історію університету не лише своєю успішністю, але й створенням студентської фарморганізації, яка вже встигла заявити про себе як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівні. 

Ініціаторкою створення організації разом з командою однодумців є п’ятикурсниця факультету Катерина Хмілевська, а буквально недавно локальний осередок увійшов до складу міжнародної спільноти. І все це завдяки енергії та старанням цьогорічних випускників. 

Ми разом з вами передали на фронт більше як шість тисяч позицій мазей, які багато з вас виготовляли після іспитів та навіть під час підготовки до захисту магістерських робіт”, — зазначила Ірина Федяк.

Серед таких студенток й Ірина Гладій. За час навчання дівчину найбільше захоплював предмет технологія виготовлення ліків. «Нині я маю омріяний диплом і багато гарних спогадів за роки навчання, — говорить Ірина. — А ще я була любимою старостою своєї групи, знаю, що саме так записана у телефонах своїх одногрупників”. На рахунку Ірини олімпіада з ботаніки в Харкові та з латинської мови у Полтаві, де вона посіла перше місце і єдина тоді представляла студентську спільноту фармацевтів. 

Випускник Микола Гуменний — один з п’яти хлопців-фармацевтів на факультеті. Обрав цей фах для себе ще в школі, коли зрозумів, що він поєднує улюблену хімію з можливістю допомагати людям, про що хлопцеві розповіла старша сестра, яка на той час уже здобувала фах фармацевта. 

 «Фармацевтична опіка завжди мене захоплювала і мотивувала до навчання, а улюбленим предметом була економіка фармації, — розповідає Микола. — Ми вивчали, як організувати фармацевтичну діяльність, і це дуже корисні знання. Мені здається, в Україні це доволі перспективна справа…”. 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: