fbpx

У Франківську гвардійця та вівчарку Лорда нагородили за віддану службу

Суспільство 11:31, 15.01, 2023

На Франківщині медаллю «За віддану службу» нагородили гвардійську вівчарку Лорда.

Під час несення служби з охорони громадського порядку гвардієць спільно з чотирилапим напарником затримали невідомого, який намагався видерти сумку з рук жінки.

Гвардійського кінолога заохочено подякою командувача Національної гвардії України за високі досягнення у службовій діяльності, ініціативу та наполегливість, а також нагороджено подякою голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. А його вірного помічника Лорда — медаллю командувача Національної гвардії України для службової собаки за „За віддану службу“ III ступеня.

У Франківську гвардійця та вівчарку Лорда нагородили за віддану службу 1
Гвардієць Лорд

«Заохочення такого роду відзнаками мотивує ще більше вдосконалювати свої навички як тих, хто отримав відзнаку, так і тих, хто старається у цьому напрямку. Пишаємося та радіємо разом з ними та впевнені у їхніх подальших успіхах у службі», – резюмував начальник кінологічної служби капітан Олександр Заверуха.

Для чотирилапого помічника – німецької вівчарки Лорда – така нагорода є першою. І сьогодні Лорд гордо красується з медаллю.

«Я не уявляю ефективного виконання службово-бойових завдань без службової собаки. Для мене беззаперечним фактом є те, що службовий собака – це повноцінна бойова одиниця, але найперше вони вірні помічники, напарники та друзі», – ділиться думками гвардієць Артем.

Власник собаки впевнений, що це не остання нагорода, адже вони постійно тренуються і вдосконалюють вміння, щоб ще краще виконувати службово-бойові завдання.

У Франківську гвардійця та вівчарку Лорда нагородили за віддану службу 2

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: