fbpx

У Франківську матір трьох дітей пройшла відбір до штурмової бригади "Лють"

Суспільство 18:55, 22.02, 2023

На Івано-Франківщині 378 людей звернулися до Нацполіції, аби вступити до об’єднаної штурмової бригади “Лють”. Станом на 21 лютого відбір пройшли 22 кандидати. Серед них — матір трьох дітей, дружина військовослужбовця та юристка Марія Карп’юк, повідомляє Суспільне.

У мирному житті Марія Карп’юк виховує дітей і допомагає людям захистити свої права та законні інтереси. Утім, каже жінка, не може стояти осторонь боротьби проти російських окупантів.

“Коли ти бачиш несправедливість у правоохоронній та судовій системах, ти хочеш щось змінити. Я вважаю, що саме ця війна повинна змінити нас, щоб не було ані корупції, ані людей, які своїми діями ганьблять державу. І кожен до цього має долучитися — незважаючи на те, чоловік це чи жінка”, — говорить доброволиця Марія Карп’юк.

На Франківщині матір трьох дітей пройшла відбір до штурмової бригади "Лють"

Доброволиця Марія Карп’юк

Жінка каже, вирішила долучитися до бригади “Лють”, надихнувшись прикладом чоловіка Василя, який пішов служити добровольцем 25 лютого 2022 року.

“Він воював на Харківському напрямку і розповідав страшні історії. Найважче було психологічно. І саме через те, що я почула від нього, захотілося самій взяти участь і побачити зсередини, як усе відбувається”, — розповідає Марія Карп’юк.

На Франківщині матір трьох дітей пройшла відбір до штурмової бригади "Лють"

Станом на 21 лютого відбір до штурмової бригади “Лють” пройшли 22 кандидати, розповів Суспільному її представник Андрій Лис. З його слів, окрім фізичних навичок та психологічної витривалості, члени комісії звертають особливу увагу на рівень правових знань кандидатів.

“Кандидати приходять до нас вже з результатами тестів. Комісія оцінює ділові та людські риси. Ми ставимо запитання, з якими стикається людина у будь-який час у тій чи іншій ситуації. І вже оцінюємо рівень відповідей на питання”, — пояснює Андрій Лис.

Штурмова бригада “Лють” — воєнізований підрозділ, завдання якого полягає у виявленні та знищенні ворога, розповідає начальник Нацполіції області Сергій Безпалько. Упродовж лютого рекрутинг проводили у ЦНАПах районних центрів Івано-Франківщини, а з 20 лютого долучитися до бригад “Гвардії Наступу” можна у ЦНАПах Галича, Рогатина та Долини.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: