fbpx

У Франківську модернізували котельню за 737 тисяч євро

Суспільство 20:31, 27.02, 2020

27 лютого відкрили котельню на вулиці Довга, 68-А в Івано-Франківську, яку модернізували за кредитні кошти ЄБРР та грантові кошти уряду Швеції.

На замовлення ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” роботи виконала компанія “Енертекс”, вартість контракту 736 922,12 євро.

Котельня на вул. Довгій, 68а загальною потужністю 23,1 МВт (20,559Гкал/год) забезпечує послугами з централізованого теплопостачання та гарячого водопостачання житловий сектор, бюджетні заклади та інших споживачів.

Котельня подає тепло 179 днів на рік протягом опалюваного сезону, гарячу воду – цілодобово протягом року.

У котельні встановлено стальний водогрійний жаротрубний газовий котел потужністю 9 МВт з тягодуттєвим обладнанням, автоматикою безпеки та автоматикою регулювання котлових. А також з автоматизованим газовими пальником та автоматизованою системою захисту, димоходом та окремою димовою трубою. Також було встановлено котел-утилізатор димових газів для нового газового котла.

Завдяки модернізації економія коштів за рахунок зменшення споживання газу становить майже 4,5 млн у рік. Економія коштів за рахунок зменшення споживання електричної енергії – 388 тис. грн.

Термін окупності котельні – 4,1 роки.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: