fbpx

У Франківську на перегляді відберуть юних футболістів до спортшколи "Прикарпаття"

Здоров'я 20:20, 28.02, 2023

У суботу, 4 березня, в Івано-Франківську відбудеться перегляд юних футболістів – претендентів до Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Прикарпаття».

На перегляді юнаки 2006-2013 р. н. зможуть проявити свої навики гри у футбол та стати повноцінними членами команд школи, інформує директор школи Віктор Крис.

Перегляд у школу проходить двічі на рік – буває зимовий та літній.

Метою перегляду юних футболістів є популяризація юнацького футболу на теренах Прикарпаття та залучення дітей до професійного спорту.

«Це добра можливість проявити себе в майбутньому», – каже в. о. старшого тренера школи Валентин Москвін.

Команди спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Прикарпаття» беруть участь у футбольних турнірах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня у своїх вікових категоріях.

У спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі навчально-тренувальний процес, який є безкоштовним, відвідують близько 340 дітей.

«Чому я обрав саме цю спортивну школу? Перш за все тому, що це дитячо-юнацька школа нашої місцевої команди «Прикарпаття», яка виступає у Першій лізі чемпіонату України з футболу. В цій школі досвідчені тренери, які на власному досвіді пройшли “футбольне життя” та вміють передати нам свій досвід», – ділиться вихованець команди U17 школи «Прикарпаття» Станіслав.  

У Франківську на перегляді відберуть юних футболістів до спортшколи "Прикарпаття" 1

«Я знаю, що спорт загартовує, робить дитину впевненою у собі, дає вміння працювати в команді, розвиває силу волі, витримку та самовладання. Тому коли син виявив бажання серйозно займатися футболом, ми не вагаючись обрали саме цю школу футболу», – зазначила мама вихованця Наталія Демяник.

Перегляд відбудеться на стадіоні “Хет-Трик Арена”, що по вул. Чорновола, 128 у Франківську. Тренерсько-викладацький склад СДЮСШОР з футболу “Прикарпаття” відбере нових футболістів у дитячо-юнацькі команди “Прикарпаття”.

Більше інформації за тел.: 050 963 8501 – Валентин Москвін.

Для проходження перегляду слід зареєструватися за посиланням.

У Франківську на перегляді відберуть юних футболістів до спортшколи "Прикарпаття" 2

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: