fbpx

У Франківську на перехресті Дністровської, Василіянок і Тарнавського змінять схему руху

Суспільство 17:07, 13.02, 2023

У Франківську готують зміну схеми руху на чотиристоронньому перехресті вулиць Дністровської, Тарнавського і Василіянок. Зміни будуть синхронізовані з роботою світлофора.

Найближчим часом буде запроваджено режим двостороннього руху на всій протяжності вулиці Тарнавського – від вулиці Василіянок до вулиці Купчинського. Таке рішення обумовлене новою схемою руху на перехресті з вулицею Дністровська, інформує заступник міського голови Франківська Михайло Смушак.

Зміни будуть синхронізовані з оновленою циклограмою роботи світлофора на перехресті, який доповиться додатковими секціями і фазами.

У Франківську на перехресті Дністровської, Василіянок і Тарнавського змінять схему руху 1

Серед найбільш помітних нововведень будуть:

– можливість здійснення лівого повороту з Василіянок на Тарнавського в окрему фазу;

– можливість руху прямо з вулиці Дністровської на вулицю Тарнавського;

– новий пішохідний перехід через вулицю Василіянок;

– можливість здійснення правого повороту з Василіянок на Тарнавського.

У Франківську на перехресті Дністровської, Василіянок і Тарнавського змінять схему руху 2

Нова циклограма світлофора складатиметься з чотирьох фаз, що суттєво підвищить безпеку дорожнього руху на цьому перехресті. Рух з усіх напрямків буде більш плавним і передбачуваним, запевнив Смушак.

“Запроваджуючи таке рішення, ми розраховуємо збільшити пропускну здатність цього перехрестя за рахунок використання потенціалу вулиці Тарнавського. Відтак розраховуємо відчутно розвантажити ділянку вулиці Василіянок в сторону до вулиці Вовчинецької та вулиці Галицької, спростивши тим самим рух приватного та громадського транспорту”, – пояснив він.

Окрім того, завдяки цьому рішенню хочуть врівноважити потоки заїзду на кільце на перехресті вулиць Вовчинецької-Привокзальної та Купчинського.

“Зараз воно дещо розсинхронізоване відсутністю постійного потоку транспорту з вулиці Купчинського. Як наслідок, заїзд на кільце з вулиці Привокзальної є завжди довшим за рух з Вовчинецької”, – деталізує Смушак.

В переддень змін схеми організації дорожнього руху по вулиці Тарнавського додатково повідомлять про це.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: