fbpx

У Франківську надаватимуть безкоштовну психологічну та освітню допомогу

Суспільство 15:02, 09.03, 2023

В Івано-Франківську 13 березня відкривається Help Point – місце, де всі охочі зможуть безкоштовно отримати професійну психологічну та освітню допомогу, а для внутрішньо переміщених осіб тут видаватимуть продукти харчування, засоби гігієни та інші непродовольчі товари. Відкриття такого центру допомоги стало можливим завдяки співпраці австрійської організації Hilfswerk International з українською ГО “СТАН”.

У Help Point працюватимуть психологи, освітяни та спеціалісти з соціальної та юридичної сфер.

Психологи на групових та індивідуальних сесіях працюватимуть над різноманітними темами, серед яких: «Як через любов та вдячність спілкуватися зі своїми близькими, які пішли на війну», «Як батькам допомогти своїй дитині в стресовій ситуації (почути, зрозуміти, підтримати)», «Різноманітна тривожність, панічні атаки та розлад, стреси», «Арттерапія як метод відновлення ресурсу», «Позитивне мислення: щастя – здоров’я – успіх», «Пошук енергії» та ін.

Освітяни проводитимуть заняття для дітей від 4 до 18 років, серед яких: ліплення з глини, «Дискусійний клуб для підлітків», майстер-класи інженерного мейкерства від Робоклубу та інші.

Соцпрацівники та юристи надаватимуть консультації, які допоможуть якісно підготувати резюме та пройти співбесіду з роботодавцем або відкрити власну справу та інші.

Help Point працюватиме за адресою: вул. Чорновола, 127/8а (навпроти стадіону «Рух»), де проводитимуться усі заняття та відбуватиметься роздача гуманітарної допомоги для ВПО.

Щоб зареєструватись для отримання психологічної, освітньої допомоги, організатори просять заповнити анкету за цим посиланням.

Звернутись у Help Point також можна за телефонами: 380679497741 (для отримання гуманітарної допомоги) та 380684086609 (для запису на психологічно-освітні заходи).

Help Point створений в рамках проєкту “Комплексна гуманітарна допомога постраждалим ВПО та найбільш уразливим категоріям населення України“, який реалізується Hilfswerk International (Австрія) у партнерстві з організацією “СТАН” (Україна) та фінансується фондом “Nachbar in Not” та Австрійською агенцією з розвитку (ADA), яка є операційним підрозділом Austrian Development Cooperation.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: