fbpx

У Франківську нагородили господарів найкращих двориків

Суспільство 14:46, 22.08, 2019

Конкурс проводили у Франківську в трьох номінаціях: "Краще приватне подвір’я", "Кращий дворик компанії/фірми", "Кращий дворик багатоквартирного будинку".

НА ФОТО: Ігор Роп'яник у своєму дворику

Переможців міського конкурсу «Кращий дворик міста Івано-Франківська» оцінювали за такими критеріями: сучасність, функціональність, естетика, озеленення, оригінальність.

Цього разу конкурсна комісія відмовилась від проведення онлайн голосування, а натомість направила своїх делегатів в експедицію по всіх заявках конкурсантів – скласти свої враження про дворики не за наданими медіа-матеріалами, а наживо. Саме ці відвідини і стали основним чинником для визначення переможців у кожній із трьох номінацій.

Переможці отримали по 10 000 грн, за 2 місце – 7000 грн, 3 місце – 5000 грн.

Перше місце у номінації “Краще приватне подвір’я” здобув двір Михайла та Юрія Мурафів, друге – Роберт Фабрика, третє – Ігор Роп’яник.

У номінації “Кращий дворик підприємства, установи, організації” перемогла Івано-Франківська міська дитяча екологічна станція. Вона отримає 10 тисяч гривеь. Друге місце за двориком медуніверситету. Третє у Департаменту освіти і науки міста.

У номінації «Кращий дворик багатоквартирного будинку»:
1 місце – ОСББ «Пасічна 21»;
2 місце – ОСББ «Берізка-ІФ»;
3 місце – ОСББ «Північне-2012».

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: