fbpx

У Франківську пенсіонерів вчать користуватися комп’ютерами

Суспільство 10:38, 12.11, 2019

В Івано-Франківську діє соціальна програма – курси комп’ютерної грамотності для пенсіонерів. Власники карток іванофранківця можуть безкоштовно опанувати персональний комп’ютер та мобільні пристрої.

Вчора стартував черговий набір. Група складається з 25 осіб. Протягом двох місяців вони опановуватимуть комп’ютерну техніку. Як розповіла завідувачка кафедри підприємництва і маркетингу ІФНТУНГ Ірина Перевозова, на цьому курсі вивчатимуть програму фінансової грамотності, як працювати в соцмережах, з банківськими програмами, мобільними додатками, офісами, особистими кабінетами тощо. Все для того, аби літні люди спокійно користувались програмним забезпеченням: від оплати комунальних послуг до спілкування з рідними і друзями через мережу.

«Важливо, щоб люди «золотого віку» відчували підтримку міста. Такі програми активно діють в Європі. Ми прийняли рішення запровадити таке і в нас. Постійно є велика кількість охочих, тому курси не припиняємо. Навчання вже завершили 124 пенсіонери», – зауважив Руслан Марцінків.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: