fbpx

У Франківську після карантину запрацює денний стаціонар поліклініки №1, де два роки тривав ремонт

Суспільство 16:40, 28.05, 2020

В Івано-Франківську відремонтували приміщення денного стаціонару у Міській поліклініці №1 по вул. Чорновола, 59А. Через карантинні обмеження пацієнтів тут ще не приймають. Під час карантину у поліклініці працюють над тим, щоб покращити якість та збільшити кількість послуг, які тут надаватимуть.

«Певний час денний стаціонар був відділений від поліклініки, орендуючи приміщення на вул. Матейки. Тобто, якщо людина приходила на прийом і їй треба було йти у денний стаціонар, то спочатку вона приходила до свого лікаря у поліклініку. Там їй розписували лікування, давали скерування, і людина була змушена іти лікуватися на Матейки. Тепер це все буде в одному приміщенні», – говорить директорка Центру первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук.

Ремонт денного стаціонару тривав протягом двох років. Роботи обійшлися у 200 000 гривень, і ще за 200 000 поміняли вікна в усій поліклініці, інформує пресслужба міського голови

«У нас є 30 ліжок терапевтичних і 10 ліжок неврологічних. Згодом при розширенні будемо залучати більше спеціалістів», – говорить в.о. завідуючого денним стаціонаром Галина Бойчук.

Поліклініка обслуговує приблизно 53 000 людей.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: