fbpx

У Франківську розпочали перевірки медзакладів - першою оглянули дитячу лікарню

Суспільство 19:53, 13.02, 2020

Сьогодні чиновники розпочали перевірки медичних закладів Івано-Франківська – згідно з прийнятим рішенням на виконкомі минулого четверга.

Міський голова Руслан Марцінків разом із начальницею управління охорони здоров’я Марією Бойко провели інспекцію Міської дитячої клінічної лікарні на вул. Чорновола, інформує пресслужба мера.

«Минулого тижня на виконкомі прийняли рішення інспектувати наші медичні заклади на стан готовності до другого етапу медичної реформи. Перевіряємо здійснені заходи, які призначені для покращення умов обслуговування пацієнтів. Для нас важливо, щоб медзаклади були конкурентоздатними і надавали якісні медичні послуги», – коментує міський голова Руслан Марцінків.

Директор Міської дитячої клінічної лікарні Ольга Бойчук розповіла про здійснені кроки в підготовці до реформ, про ремонт приймального відділення, а також про замовлення необхідних пакетів контрактування для надання якісних медичних послуг пацієнтам лікарні.

«Ми вибрали необхідні пакети, за якими можемо контрактуватись. Є ще достатньо часу для підготовки. Зараз уточнюємо інформацію та спілкуємось з представниками НСЗУ. Вчора вже було здійснено перше замовлення, а також залишається узгодити деякі технічні моменти для замовлення решти необхідних пакетів», – повідомляє Ольга Бойчук.

У цій лікарні є басейн для плавання з інструктором з дітьми від 3 місяців до 1 року.

У Франківську розпочали перевірки медзакладів - першою оглянули дитячу лікарню 5

«Заняття в басейні здійснюються і без направлення. Записатись можуть усі охочі без винятку. Плавання розвиває моторику і сприяє фізичному розвитку дитини», –  розповідає інструктор з плавання Ольга Степанівна.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: