fbpx

"У Франківську ринки працюють, бо немає офіційної заборони", - Марцінків

Суспільство 10:32, 15.04, 2020

Ринки Івано-Франківська продовжать працювати попри те, що вчора міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків дав доручення їх закрити.

“Мав зустріч з підприємцями, які продають на ринку. Хочу сказати, що, на жаль, не було прийняте рішення і не було надіслане органам місцевого самоврядування щодо ринків. І адміністрація нашого продуктового ринку прийняла рішення закрити продуктовий ринок. Але сьогодні будь-якого розпорядчого документа немає – і тому ринки можуть працювати”, – сказав Марцінків в онлайн ефірі.

Нагадаємо, вчора на оперативній нараді міський голова Руслан Марцінків дав доручення закрити всі ринки в Івано-Франківську, посилаючись на документ, який дозволяє закрити ринки, від головного санітарного лікаря України. Але такого документа міська влада так і не отримала.

“Чи буде такий розпорядчий документ головного санітарного лікаря сьогодні, ніхто не знає Але сьогодні ринки можуть в законний спосіб працювати. Тому ринки сьогодні працюють, що буде завтра, це залежить від постанови Кабінету Міністрів, а також від розпорядчих документів головного санітарного лікаря”, – сказав Руслан Марцінків.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: