fbpx

У Франківську ще сім бійців отримали квартири

Суспільство 10:27, 03.11, 2019

Вчора під час чемпіонату зі змішаних єдиноборств сім’ї семи бійців у рамках проєкту “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум” від Міської асоціації учасників АТО отримали ключі від нових квартир.

Протягом цього року це четверте вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і п’ятнадцяте протягом трьох років діяльності проєкту. Загалом бійці отримали 198 квартир, інформує Міська асоціація учасників АТО.

Вчора квартири отримали Сергій Янчук, Назарій Маречко, Василь Козьменчук, Микола Гринів, Ярослав Ходак, Роман Соболевський та Євген Боринець.

Власником двокімнатної квартири став Сергій Янчук – боєць батальйону «Азов». З серпня 2014 до серпня 2015 року захищав кордони у Маріуполі та Широкино. Батько двох дітей. Власного житла не має.

Однокімнатну квартиру отримав Назарій Маречко – боєць 17 та 10 бригад. В зоні АТО майже два роки (Попасна, Авдіївка). Одружений. Проживає з дружиною в квартирі батьків, загалом їх семеро на житловій площі 41 м кв.

Ще одним щасливим власником квартири став Василь Козьменчук – боєць 80 бригади, в зоні АТО перебував з квітня 2015 по квітень 2016 років. Одружений, проживає з дружиною на орендованій квартирі.

Власником однокімнатної квартири за проєктом “Соціум” став Микола Гринів. Разом з сім’єю проживає в квартирі батьків. Також в квартирі проживає і брат бійця, мама інвалід 2-ї групи та батько. Брав участь в АТО з серпня 2015 року по червень 2016 року.

Тепер власником житла також є Ярослав Ходак. Одружений, батько двох донечок. Разом з сім’єю проживає в квартирі батьків, де, окрім сім’ї бійця, проживають також і батьки, та сестра з сім’єю. Брав участь в АТО протягом 2016-2018 років (Авдіївка – промзона, Слов’янськ, Краматорськ, Ясинувата).

Однокімнатну квартиру отримав Роман Соболевський, який разом з дружиною, сином та матір’ю проживає у квартирі мами, оскільки власного житла не має. Перебував в зоні АТО у травні-червні 2015 року та липні-вересні 2017 року (околиці Донецької області).

Свою площу тепер має і Євген Боринець – боєць, який проживає в квартирі батьків разом з іншими родичами, а саме батьками, братом, сестрою та її сім’єю. Воював в зоні АТО у м. Дружківка – 6 місяців, Семегір’я – 2 місяці, Артемівськ, Промзона, Констянтинівка, Краматорськ.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: