fbpx

У Франківську стартував автопробіг, щоб привернути увагу до проблеми торгівлі людьми

Суспільство 15:25, 02.12, 2020

Сьогодні у рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби за скасування рабства на площі біля адмінбудівлі відбулася інформаційно-роз’яснювальна «На запчастини – тільки машини» та автопробіг. Організатори акції – БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» і департамент соціальної політики облдержадміністрації.

«На превеликий жаль, і досі в нашій державі існують такі ганебні явища як торгівля людьми та насильство, – зазначила заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук. – Не кожен наважується розповідати про ці соціальні проблеми. Тож маємо докласти всіх зусиль для протидії цьому та для привернення уваги суспільства до цієї проблеми».

З 2012 року за допомогою звернулися 38 осіб, які постраждали від торгівлі людьми. 24 з них отримали статус потерпілих. Їм надано від держави одноразову допомогу в розмірі  трьох прожиткових мінімумів доходів громадян.

Від облдержадміністрації автопробіг вирушив вулицями обласного центру, а згодом його учасники поїдуть в ОТГ.

Метою автопробігу є привернення уваги суспільства до проблеми работоргівлі, підвищення рівня обізнаності населення області щодо ризиків потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та шляхи безпечної міграції.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: