fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • У Франківську студент медуніверситету, який працював у відділенні для хворих на COVID-19, склав держіспит з лікарняного ліжка

У Франківську студент медуніверситету, який працював у відділенні для хворих на COVID-19, склав держіспит з лікарняного ліжка

Здоров'я 13:16, 23.05, 2020

21 травня вперше в історії Івано-Франківського національного медичного університету викладачі екзаменували майбутніх випускників онлайн. Головним недоліком екзаменатори називають те, що неможливо послухати студента біля ліжка хворого.

Все ж відзначають хороший теоретичний рівень підготовки шестикурсників. Принаймні за результатами першого дня.

Понад пів сотні студентів демонстрували свої знання онлайн.

Як інформує пресслужба університету, шестикурсник Володимир Жилюк складав іспит з лікарняної палати, перебуваючи там як пацієнт. Два місяці поспіль від початку пандемії студент працював у терапевтичному відділенні Центральної міської клінічної лікарні на передовій боротьби з коронавірусом COVID-19, інформує пресслужба ІФНМУ.

Старту екзаменаційного марафону онлайн передували консультації викладачів зі студентами, відпрацювання алгоритмів та підготовка відповідних презентаційних матеріалів до держатестації, опанування викладачами робочого режиму на платформі Teаms.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: