fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • У Франківську студент медуніверситету, який працював у відділенні для хворих на COVID-19, склав держіспит з лікарняного ліжка

У Франківську студент медуніверситету, який працював у відділенні для хворих на COVID-19, склав держіспит з лікарняного ліжка

Здоров'я 13:16, 23.05, 2020

21 травня вперше в історії Івано-Франківського національного медичного університету викладачі екзаменували майбутніх випускників онлайн. Головним недоліком екзаменатори називають те, що неможливо послухати студента біля ліжка хворого.

Все ж відзначають хороший теоретичний рівень підготовки шестикурсників. Принаймні за результатами першого дня.

Понад пів сотні студентів демонстрували свої знання онлайн.

Як інформує пресслужба університету, шестикурсник Володимир Жилюк складав іспит з лікарняної палати, перебуваючи там як пацієнт. Два місяці поспіль від початку пандемії студент працював у терапевтичному відділенні Центральної міської клінічної лікарні на передовій боротьби з коронавірусом COVID-19.

Студент не має коронавірусу, повідомилии в пресслужбі ІФНМУ.

Старту екзаменаційного марафону онлайн передували консультації викладачів зі студентами, відпрацювання алгоритмів та підготовка відповідних презентаційних матеріалів до держатестації, опанування викладачами робочого режиму на платформі Teаms.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: