fbpx

У Франківську систему сповіщення при надзвичайних ситуаціях оновлять гучномовцями та екраном

Суспільство 12:22, 16.11, 2019

В 2020 році в Івано-Франківську планують оновити систему сповіщення при надзвичайних ситуаціях.

Через різке зменшення радіоточок на підприємствах, установах та організаціях з кожним роком поглиблюються проблеми із забезпеченням оперативного та якісного оповіщення населення про виникнення надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру, повідомляє  Управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської міської ради..

За інформацією Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком», в місті станом на 18 лютого 2016 року було 10 826 радіоточок, а станом на 01 липня 2019 року залишилося 5875 радіоточок по всіх категоріях слухачів.

Зважаючи на це, в обласному управлінні з питань цивільного захисту відбулася зустріч з представниками українського інформаційного агентства «Вуличне радіо», які презентували свій проєкт обладнання для донесення інформації до населення. В цій зустрічі-нараді взяли участь заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради Михайло Ковбас, завідувачка сектору зв’язку та оповіщення цього ж управління Інна Ерстенюк.

Як відзначив керівник агентства Олег Нитка, поруч із зупинками громадського транспорту, супермаркетами, автовокзалами, ринками та іншими місцями масового скупчення людей встановлюються медіабокси зі спеціалізованим програмним забезпеченням та гучномовці. Характерним є те, що програмне забезпечення, яке пропонується, відповідає вимогам Кодексу цивільного захисту населення. На зустрічі мовилося, які можливості дає «Вуличне радіо», а також що в кінцевому отримає споживач інформації.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Нитка наголосив, що для Івано-Франківська у 2020 році обладнання та програмне забезпечення планується передати безкоштовно, а також їхня агенція встановить на одній із площ міста світлодіодний екран для передачі звукового, візуального і текстового зображення.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: