fbpx

У Франківську ветерани АТО подарували квартиру родині, де двоє дітей з ДЦП

Суспільство 19:44, 28.09, 2019

Під час вручення квартир за проєктом "Житло воїнам АТО" від Міської асоціації учасників АТО квартиру отримала родина франківців з 5 дітьми.

“Сім’я Слезюків Романа та Світлани, у них п’ятеро прекрасних діточок. Двоє наймолодших із важкою хворобою ДЦП. У них не просте сімейне життя, але вони тримаєються з усіх сил, заради своїх діточок та щиро вірять у щасливе майбутнє. Сьогодні на врученні вони отримали нову двокімнатну квартиру за проєктом “Житло воїнам АТО” від Міської асоціації учасників АТО”, – повідомив у мережі один з координаторів проєкту Василь Андріїв.

Матір Світлана каже, що з дитинства мріяла мати власне житло. Тепер особлива сім’я отримала свій очікуваний подарунок від учасників АТО.

Раніше ця родина у складі 7 чоловік проживала в кімнаті гуртожитку загальною площею 18 м кв., а потім вимушені були просити про притулок у своєї бабусі у селі.

“Ще в травні 2017 ми прийняли відповідальне рішення взяти під своє крило дітей з хворобою ДЦП в питанні забезпечення житлом і включити їх в програму “Житло воїнам АТО”, – повідомив Андріїв. – Вважаємо, що це наша спільна відповідальність подбати про діток з інвалідністю, щоб вони мали змогу жити у власній, новій домівці. Вони мають право на краще життя, наш моральний обов’язок їм це забезпечити!”

У Франківську ветерани АТО подарували квартиру родині, де двоє дітей з ДЦП 1
У Франківську ветерани АТО подарували квартиру родині, де двоє дітей з ДЦП 3

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: