fbpx

У Франківську ветеринари рятували важко хвору вовчицю Петру

Суспільство 18:25, 12.05, 2021

У Франківськ до ветеринарної клініки з Центру реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку доставили вовчицю.

Як розповіли на сторінці парку в мережі, 7 травня важко захворіла улюблениця всіх відвідувачів Центру – вовчиця Петра.

Для обстеження та встановлення діагнозу тварину привезли в клініку “ОлВет”. Звіру провели клінічні, лабораторні та ультразвукові дослідження. Встановили набряк легень, вільну рідину у грудній порожнині. Діагноз – хронічний холангіт.

У Франківську ветеринари рятували важко хвору вовчицю Петру 1

“Розроблено план лікування. Завдяки оперативності працівників Галицького НПП та кваліфікованій допомозі стан тварини вдалося стабілізувати. Вовчиця вже вдома, знаходиться під посиленим наглядом та проходить курс лікування за рекомендаціями клініки. На даний час стан тварини значно покращився”, – повідомили співробітники Галицького НПП.

Довідково. Під холангітом розуміють групу захворювань, що супроводжуються запаленням в жовчних протоках, розташованих усередині і поза печінкою. Це серйозна патологія, яка нерідко закінчується розвитком гнійно-септичних ускладнень і смертю. Найбільш частою причиною холангіту є бактеріальна інфекція.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: