fbpx

У Франківську відкрили центр позашкільної освіти КУТ. Його будуть відвідувати понад 1000 школярів

Суспільство 16:52, 10.09, 2021

Новий муніципальний центр для школярів відкрили в мікрорайоні БАМ. Його збудувала для міста компанія «Вамбуд» у рахунок пайової участі.

«Сьогодні маємо велику радість – відкриваємо ще один заклад для наших дітей. Дуже приємно, що близько тисячі дітей уже записалися у цей заклад і мають можливість займатися у різних гуртках. Місту дуже бракує таких сучасних центрів для дітей», – сказав на відкритті міський голова Руслан Марцінків.

Він подякував Крихівецькій сільській раді, депутатам міської ради та компанії «Вамбуд». Саме завдяки їхній злагодженій роботі вдалося відкрити КУТ, – повідомляє Європейська Солідарність – Івано-Франківськ 

«Микола Ковальчук доклав великих зусиль, щоб цей центр відбувся. Зробив ремонти, меблі профінансував, щиро йому вдячний», – сказав Марцінків.

У Франківську відкрили центр позашкільної освіти КУТ. Його будуть відвідувати понад 1000 школярів 1
Депутати Івано-Франківської міської ради Юрій Лозяк, Мар’яна Вершиніна та Микола Ковальчук

Засновник компанії “Вамбуд”, депутат Івано-Франківської міської ради від «Європейської Солідарності» Микола Ковальчук зазначив, що це не перший і не останній проєкт компанії для дітей.

«Дуже тішуся, що наша компанія і я особисто залучені до цього проєкту. Те, що зараз відбувається, є прикладом успішної співпраці влади і бізнесу, коли кожен на своєму місці і робить все залежне від себе, щоб створювати щось добре у нашій громаді», – сказав Микола Ковальчук.

Ковальчук також повідомив, що наступного року компанія розпочне будівництво школи у селі Вовчинець та великого відкритого парку розваг з атракціонами неподалік Івано-Франківська.  

На сьогодні у КУТі для дітей різного віку доступні 27 гуртків. Серед яких іноземні мови (англійська та китайська), хореографія, боротьба, кіношкола, мінітеатр, робоклуб.

У Франківську відкрили центр позашкільної освіти КУТ. Його будуть відвідувати понад 1000 школярів 2

Уже близько тисячі дітей записалися на гуртки до центру комунальної позашкільної освіти КУТ.

У Франківську відкрили центр позашкільної освіти КУТ. Його будуть відвідувати понад 1000 школярів 3

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: