fbpx

У Франківську відзначили студентів-медиків, які допомагають військовим та переселенцям

Суспільство 18:58, 12.12, 2022

Студенти Івано-Франківського національного медичного університету з перших днів повномасштабного російського вторгнення активно волонтерять задля спільної перемоги над ворогом.

За таку активну участь ректор Микола Рожко висловив подяку та вручив премії десятьом найактивнішим студентам до Міжнародного дня волонтера.

«Громадянин в сучасному світі, особливо у час війни, – це не тільки той, хто живе поняттями державності, національної ідентичності, а й той, хто вміє допомагати людям, які цього потребують, – зазначає декан медичного університету Роман Яцишин. – Незважаючи на те, що волонтерський рух зародився не так давно, у нашому університеті він займає чільні позиції. Нас дуже тішить, що серед студентів ІФНМУ є чимало людей, які займаються волонтерською діяльністю. Більшість із них робить це непомітно, без піару, зайвих рекламних акцій та постів у соцмережах».

За його словами, вони роблять свою справу, тому що їм велить так серце, вони хочуть допомагати державі і нам усім без зайвих преференцій для себе і віддати частинку свого серця людям, які на час війни були вимушені покинути свої домівки, приїхати сюди і почати життя з нової сторінки.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: