fbpx

У Франківську вулицю Героїв-пожежників ремонтуватиме фірма, наближена до заступника мера Тараса Полатайка

Суспільство 11:59, 03.03, 2023

Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради анонсує ремонт вулиці Героїв-пожежників. Через це на два місяці перекриють на вулиці рух.

“У зв’язку з заміною мереж водопостачання, водовідведення та газопостачання, а в подальшому влаштування дорожнього покриття впродовж березня – квітня 2023 року буде перекрито рух вулицею Героїв пожежників”, – йдеться в повідомленні.

Схема об’їзду:

У Франківську вулицю Героїв-пожежників ремонтуватиме фірма, наближена до заступника мера Тараса Полатайка 1

За даними системи публічних закупівель Prozorro, тендер на відновлення дорожнього покриття на вулиці Героїв-пожежників ще не завершений.

Департамент благоустрою оголосив про проведення тендеру 15 лютого з очікуваною вартість 1 526 297 грн. Участь у торгах взяв всього один учасник ТОВ “Фінбудпостач”, запропонувавши виконати роботи за 1 509 050 грн. Проте станом на 3 березня договір з підрядником на ремонт дороги ще не підписаний.

У тендерній документації зазначається, що роботи мають бути виконані до 1 червня 2023 року. Розрахунки проводяться протягом 90 днів після виконання робіт.

КУРС писав, що фірму “Фінбудпостач” у 2019 році заснував заступник міського голови Тарас Полатайко, який й очолює Департамент благоустрою, що замовляє послуги з ремонту вулиці Героїв-пожежників.

За даними аналітичної системи youcontrol, з 2021 року засновником та керівником ТОВ “Фінбудпостач” є Андрій Гринишак з Надвірної.

Минулого року підприємство отримало підрядів в Івано-Франківську на 6 млн грн. З них майже на 4 млн на замовлення Департаменту благоустрою.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: