fbpx

У Франківську визначили переможців конкурсу "Учитель року"

Суспільство 14:54, 17.11, 2020

З 9 до 13 листопада проходив І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література».

Учасники змагалися у конкурсах: тестування з фахової майстерності, «Майстер-клас» та «Дистанційний урок», повідомляє департамент освіти і науки.

«Запорукою успіху є уміння виявити себе як творчу особистість. Від конкурсу я очікую професійного зросту, поглиблення компетенції, нових ідей та зустрічі з креативними вчителями», – говорить пані Оксана Гошовська, переможниця (І місце) міського конкурсу, учителька Католицького ліцею святого Василія Великого.

Пані Оксана вірить, що сучасний педагог, демонструючи творчий підхід до використання сучасних технологій, здатний до продукування власних ідей, уміє аналізувати шляхи та способи досягнення високих результатів освітнього процесу, а також оцінювати їх ефективність, мотивувати учнів на навчальну діяльність і самостійну роботу.

ІІ місце у Конкурсі посіла Надія Іванців. З 2018 року – учителька української мови та літератури Ліцею № 16. Пані Надія вважає, що участь у конкурсі – це можливість довести власним прикладом, що сучасний педагог – це той, хто сам наполегливо вчиться, не боїться змінюватися й опановувати нове.

ІІІ місце посіла Оксана Мішук – учителька української мови та літератури Ліцею №22. Пані Оксана вважає, що нагальною потребою суспільства на сучасному етапі є створення в оточенні людини атмосфери духовності, людяності та гуманності. Оксана Мішук вірить, що підвищення рівня зосередженості на потребах дитини може позитивно вплинути на якість навчання.

Оксана Гошовська тепер візьме участь в обласному турі конкурсу “Учитель року-2021”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: