fbpx

У Франківську взялися реконструювати кільце на Мазепи - змінять рух, влаштують острівці

Суспільство 15:05, 23.02, 2022

Від сьогодні на автомобільному кільці, що на перехресті вулиць Гетьмана Мазепи – Довженка – Крихівецька – набережна ім. В. Стефаника у Франківську, проводять реконструкцію та встановлюють засоби впорядкування дорожнього руху.

У Франківську взялися реконструювати кільце на Мазепи - змінять рух, влаштують острівці 1

Причиною реконструкції стала підвищена аварійність, повідомив заступник міського голови Михайло Смушак.

“У місті Івано-Франківську є декілька місць, де постійно трапляються ДТП. Одне із них – кільце на перехресті вулиць Гетьмана Мазепи – Довженка – Крихівецька – набережна ім. В. Стефаника. Фото із численними ДТП на цій ділянці, зокрема з летальними наслідками, можна побачити в мережі Інтернет. Особливо небезпечним це кільце було за наявності бетонного відбійника. При зіткненні із ним шансів вижити було вкрай мало. Відбійник ми свого часу переробили, чим врятували не одне життя. Але кількість аварій при цьому не зменшилась. Їх причиною є відсутність на цьому перехресті засобів заспокоєння та впорядкування дорожнього руху”, – пояснив Смушак.

Відтак було напрацьовано новий проєкт організації дорожнього руху на перехресті вулиць Гетьмана Мазепи – Довженка – Крихівецька – набережна ім. В. Стефаника, який уже почали реалізовувати.

Проєктом, зокрема, передбачено облаштування 4 направляючих острівців безпеки, асфальтування дорожнього покриття, нанесення пластиком дорожньої розмітки згідно з новою схемою.

“Найдешевшими, найефективнішими та найдоцільнішими такими засобами в цьому місці є направляючі острівці безпеки. Їхнє завдання: по-перше, підвищити безпеку для усіх учасників дорожнього руху; по-друге, впорядкувати рух транспорту; по-третє, збільшити пропускну спроможність”, – зазначив Смушак.

У Франківську взялися реконструювати кільце на Мазепи - змінять рух, влаштують острівці 4

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: