fbpx

У Франківську з 15 листопада працівники Служби судової охорони приступлять до роботи

Суспільство 09:44, 13.11, 2019

У вівторок, 12 листопада, в приміщенні міського суду перших 11 працівників Територіального управління Служби судової охорони в Івано-Франківській області урочисто склали присягу.

Як зазначив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області, полковник Андрій Маланій, вже у п’ятницю, 15 листопада, перше приміщення, в якому знаходиться Апеляційний суд в Івано-Франківській області, Івано-Франківський міський суд та Територіальне управління ДСА в Івано-Франківській області, перейде під охорону новоствореної Служби судової охорони.

“Перед нами стоїть важливе завдання – охорона судів, працівників судів та учасників судового процесу. Суспільство чекає від нас дієвих заходів із забезпечення охорони та громадської безпеки в судах. Захищаючи суддю та учасників судового процесу, ми захищаємо верховенство права”, – наголосив Андрій Маланій.

На важливості роботи наголосив і голова Івано-Франківського міського суду Тарас Антоняк.

“Саме на вашій роботі буде сконцентрована велика увага. Ви є нововведенням в судовій системі, і я дійсно цього хочу, щоб це не було експериментом, а справді вдалося. Наші канадські партнери доклали до цього великі зусилля, аби в нас було так само, як ми бачили у Канаді. І я цього теж дуже хочу”, – підкреслив голова суду Тарас Антоняк.

Як зазначила начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Івано-Франківській області Оксана Рибак, створення Служби судової охорони в Україні вже давно було на часі. Втім, тільки тепер у судовій системі дійшли до такого важливого кроку.

«На вас покладений дуже важливий обов’язок – охороняти суди, суддів та учасників судового процесу, тобто ваш обов’язок надзвичайно важливий. Ми на вас покладаємо дуже багато сподівань. Тепер суди в нашій області гарантовано будуть захищені, адже працівники новоутвореної структури відповідають усім критеріям і гідно нестимуть службу. Тож вітаю з таким відповідальним кроком у вашому житті та бажаю легкої служби», – звернулась до новопризначених працівників Служби Оксана Рибак.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: