fbpx

У Франківську запрацювали всі котельні, але тепло є не всюди

Суспільство 18:50, 09.11, 2022

В Івано-Франківській громаді до централізованого теплопостачання підключені 624 будинки з 2600. Їх обслуговують 37 котелень.

На сьогодні всі котельні запущені. Втім, згідно з технологічним процесом, мережі прогріватимуться упродовж кількох днів, розповів заступник головного інженера ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Іван Кедик, пише Репортер.

“Ми почали опалювальний сезон, згідно з рішенням виконкому, 7 листопада. Більшість котелень запустили в понеділок, а частину – вчора. Сьогодні ще запустимо шкільну котельню в Тисменичанах, і на цьому в принципі все, – каже Іван Кедик. – Було питання з деякими будинками через пориви. Що ж стосується садочків та шкіл, то більшість закладів сьогодні мають прогріти, бо там аварійних ситуацій не було”.

Приблизно третина від житлового фонду йде від котельні на вулиці Індустріальній. За словами директора ТОВ «Івано-Франківськтеплоенерго» Володимира Громка, котельня запущена, але тепло є не всюди. Зокрема через «завоздушеність» мереж і закриті запірні арматури в кінцевих споживачів.

“Перша проблема усувається. Тобто, їздять бригади й «розводушують» мережі, – говорить Володимир Громко. – У зв’язку з тим, що багато наших працівників зараз у ЗСУ, число людей, які б могли відкривати запірні арматури, обмежено. Тому ця процедура може зайняти 3-4 дні. Думаю, до кінця тижня котельня повинна запрацювати у штатному режимі. Звісно, якщо не буде перебоїв зі світлом”.

Втім, Громко наголошує, що мережі на Індустріальній зношені. Тому під час опалювального сезону можуть виникати аварійні ситуації.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: