fbpx

Франківці зі священниками запустили всеукраїнський флешмоб єдності

Суспільство 14:59, 17.10, 2022

В Івано-Франківську 16 жовтня розпочався всеукраїнський молитовний флешмоб єдності «Листи до Бога», який помандрує усіма областями України.

Захід, як кажуть організатори, ілюструє єдність у молитві за перемогу у війні і полягає в тому, щоб люди в найбільших містах разом зі священиками склали символічне звернення-молитву на папері.

В цій молитві буде відображена підтримка одне одного і насамперед захисників нашої держави.

Всі охочі, присутні на акціях-презентаціях флешмобу, зможуть підписати листа з молитвою і додати щось від себе.

Франківці зі священниками запустили всеукраїнський флешмоб єдності 1

«Мета заходу – показати важливість єдності, зокрема в молитві, – пояснює співорганізатор флешмобу отець Михайло Віхоть. – Також єдності в служінні і допомозі одне одному в непростий час війни. Пригадати, що молитва в цей час не є щось другорядне, що нас не стосується. А молитовний фронт, який тримають мільйони людей, є дуже важливий, бо наближає перемогу. У кожного свій фронт – лікарі лікують, вчителі навчають тощо. А ті, які не знають, чим допомогти, можуть молитися за наближення перемоги”.

Лист, який уклали в Івано-Франківську, включає молитву, в якій висловили найважливіші для цього часу прохання, і Бог його точно вже прочитав. Текст частково взятий з молебню в часі війни.

Франківчанка пані Оксана, яка долучилася до підписання «Листа до Бога», ділиться: «В листі написала – миру і Бога. Це мої життєві орієнтири, і таким навчаю своїх дітей і правнуків. Ми переможемо, бо ми українці такі – затяті».

У спеціальній коробці «Лист до Бога» з Івано-Франківська доправлять до Тернополя. Там в неї покладуть свого листа і передадуть до наступного міста-учасника акції.

Завершиться флешмоб наприкінці січня в Києві, де зібрані листи презентують у Всеукраїнському Молодіжному центрі.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: