fbpx

У Франківську знову даруватимуть бейбі-бокси новонародженим, але не всім

Суспільство 15:38, 13.08, 2020

На сьогоднішньому виконкомі в Івано-Франківську прийняли рішення відновити практику вручення бейбі-боксів – дитячих наборів – батькам новонароджених. Щоправда, окремим категоріям містян.

Рішення обґрунтували так, що раніше бейбі-бокси коштом міського бюджету були допомогою і заохоченням молодим батькам. Пізніше таку практику запровадили на державному рівні, тому у Франківську вирішили замість наборів дитячих речей вручати грошові сертифікати.

Тепер же, коли держава перейшла на грошові сертифікати, міська влада Франківська прийняла рішення відновити бейбі-бокси.

“Місто хоче відновити вручення дитячих подарункових наборів, бо так людям більше подобається, – обґрунтували на виконкомі. – У бейбі-бокс входить 15 найменувань найбільш потрібних батькам немовлят речей. Коли укладали перелік, консультувалися з спеціалістами з управління охорони здоров’я міста”.

Вирішили, що бейбі-бокси від міста вручатимуть: родинам, у яких народилася двійня чи трійня; молодим студентським родинам, де батьки віком до 21 року; родинам учасників АТО/ООС; сім’ям, де народжується п’ята дитина, та матерям першої і другої груп інвалідності.

Головною умовою отримання дитячого набору для новонародженого є обов’язкова реєстрація обох батьків у Франківській ОТГ.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: