fbpx

У Франківську з’явиться осередок "Української академії лідерства"

Суспільство 15:00, 13.09, 2019

Українська академія лідерства підписала меморандум з комунальним підприємством «Простір Інноваційних Креацій «Палац».

До Івано-Франківська завітала Українська академія лідерства.

Як розповів Андрій Манущак, менеджер з експедицій УАЛ, зараз триває експедиція «Франківськ – Карпати – Львів». Вона об’єднала 270 учасників віком з 16 до 20 років з 7 осередків. Окрім студентів УАЛ, до експедиції долучились також випускники академії та канадські військові, які перебувають з місією в Україні. Останні, до речі, будуть допомагати в горах, адже молодь планує підкорити гори Говерлу та Петрос.

Крім того, в Івано-Франківську студенти пройдуть квест, де з-поміж неординарних завдань є, наприклад, дізнатись легенди про історію міста. Також під час зустрічі Володимир Гайдар презентував учасникам заходу проєкт реконструкції Палацу Потоцьких. Очікується відкриття осередку УАЛ в Івано-Франківську.

З цього приводу підписали меморандум про співпрацю між Українською академією лідерства та комунальним  підприємством «Простір Інноваційних Креацій «Палац» у сфері  культури, науки і бізнесу та створення умов для розвитку й реалізації спільних проєктів.

«Приємно, що така класна ідея росте і розвивається в Україні. Є чимало студентів з Івано-Франківська. Сподіваємось, що вже скоро на базі Палацу Потоцьких працюватиме академія і в нашому місті», – зазначив Руслан Марцінків.  

УАЛ працює вже п’ятий рік. За попередні роки – 634 випускники. В академії молодь проходить інформаційну програму особистісного і лідерського розвитку. Осередки є у 7 містах: Київ, Львів, Чернівці, Полтава, Харків, Миколаїв, Маріуполь.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: