fbpx

У Галицькому районі через борги можуть знеструмити очисні споруди

Суспільство 20:21, 05.11, 2020

9 листопада АТ «Прикарпаттяобленерго» буде змушене припинити електропостачання комплексу очисних споруд в с. Німшин Галицького району, який є споживачем постачальника «останньої надії» ДПЗП «Укрінтеренерго».

Знеструмлення комплексу очисних споруд спричинене заборгованістю КП «Житловик» Бурштинської міської ради перед електропостачальником  «останньої надії» ДПЗП «Укрінтеренерго».  Оскільки комунальне підприємство не виконує умови договору  споживача про постачання електричної енергії постачальником «останньої надії» щодо вчасності та повноти розрахунків за електроенергію, ДПЗП «Укрінтеренерго» зобов’язало АТ «Прикарпаттяобленерго», як оператора системи розподілу, припинити розподіл електроенергії об’єкту очисних споруд до погашення заборгованості, інформує пресслужба обленерго.

Припинення розподілу електричної енергії буде здійснено у відповідності та на виконання вимог підпункту 2 пункту 7.5 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312, та підпункту 2 пункту 11.5.2 Кодексу Систем Розподілу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 №310.

Між постачальником та керівництвом комунального підприємства ведуться переговори щодо можливої реструкторизації боргу, але якщо домовленості не буде досягнуто – очисні споруди залишаться знеструмленими з 9 листопада на невизначений термін.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: