fbpx

У геріатричному пансіонаті "розгромили" бібліотеку – створюють медіапростір

Суспільство 15:17, 20.12, 2019

В Івано-Франківському геріатричному пансіонаті влаштували ремонт, щоби переробити стару бібліотеку на сучасний медіапростір. Про це в мережі розповіла Любов Загоровська, волонтерка проєкту STAY, який опікується мешканцями пансіонату.

“Є така передача, називається “Здійсни мрію”. От і в мене є мрія всього мого життя. Я дуже мрію стати бібліотекарем”, – зізнається Люба, яка живе у геріатричному пансіонаті Івано-Франківська.

Бібліотека в геріатричному пансіонаті є, але з радянських часів наповнена старими зачитаними книжками, розповідає Любов Загоровська. Зараз там почали величезну “ремонтну революцію”.

“Стару бібліотеку “розгромили”, її приміщення суттєво збільшили. Буде крутий, сучасний медіапростір. Стелажі з новісінькими книгами (до старого фонду доступ буде), кілька комп’ютерів, аудіокниги для незрячих чи тих, хто кепсько бачить, одна стіна з можливістю перегляду фільмів, хороша інтернет-лінія, аби мешканці могли виходити на відеозв’язок з родичами, друзями чи знайомими”, – анонсує зміни волонтерка.

Новий простір планують відкрити з Нового року, а поки що отримують пакунки з книжковими новинками від видавництв країни – волонтери звернулися до видавництв по допомогу сучасною літературою. Відгукнулися вже “Нора-Друк” і “Видавництво Старого Лева”.

“Ми уже домовилися: після ремонту її мрія здійсниться. Люба стане першим заступником бібліотекаря. Обходитиме кімнати з лежачими старенькими, запитуватиме, що б вони хотіли прочитати: поезію, прозу, фантастику чи історичні книги. А тоді вибиратиме книги у бібліотеці і розноситиме по кімнатах”, – додає Любов Загоровська.

У геріатричному пансіонаті "розгромили" бібліотеку – створюють медіапростір 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: