fbpx

У Господарському суді Франківщини облаштували кімнату для адвокатів

Суспільство 15:14, 26.11, 2019

Кімнату для адвокатів та представників сторін облаштували на першому у Господарському суді Івано-Франківської області у кабінеті №4. Кімната відкрита для відвідувачів протягом усього робочого часу згідно з розкладом роботи суду.

Кімнату відкрили з метою забезпечення зручності виконання професійних обов’язків адвокатів та представників сторін, створення комфортних умов для ознайомлення з матеріалами справи, надання відвідувачам суду можливості своєчасної та якісної підготовки до судового засідання, інформує пресслужба суду.

Розташування кімнати біля канцелярії суду є зручним, адже відвідувачі одразу зможуть подати документи на реєстрацію. Кімната оснащена комп’ютерами, що дає можливість набрати потрібний текст або завантажити збережену інформацію зі з’ємного носія.

Відвідувачі мають можливість ознайомитись з матеріалами справи,  написати заяву та інше.

Крім того, в кабінеті №3 працівник суду надасть допомогу в доступі відвідувачам до інтернет-ресурсів (законодавства, Єдиного державного реєстру судових рішень, вебпорталу «Судова влада України», офіційного вебсайту суду) при ознайомленні з матеріалами справ та отриманні копій судових рішень.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: