fbpx

У Калуші і Рожнятові волонтери-іноземці нагодували 1000 переселенців

Суспільство 15:45, 02.07, 2022
НА ФОТО: Волонтери Siobhans Trust Ukraine безкоштовно пригощали майже1000 переселенців піцою, пончиками й морозивом. Фото: Facebook/Оксана Савчук

29 червня вперше у Рожнятові і вже вдруге в Калуші відбулася акція, організована благодійною організацією Siobhans Trust Ukraine. Її представники безкоштовно пригощали близько 1000 внутрішньо переміщених осіб та інших потребуючих смачною піцою, солодкими пончиками й морозивом власного приготування.

Про це розповіла волонтерка Оксана Савчук.

“Для них важливо, щоб ми працювали адресно з людьми, які потребують допомоги. Ми надаємо звіти, фотозвіти. Донецьк, Миколаїв, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя — у нас індивідуальний контакт з нашими воїнами та цивільними, які потребують допомоги. Іноземні волонтери також мають можливість з ними спілкуватися, орієнтуються в наших адресних доставках”, – зазначила Оксана Савчук в коментарі Суспільному.

Волонтери пригощали 1000 переселенців в Калуші і Рожнятові
Фото: Facebook/Оксана Савчук

За її словами, волонтери вдруге приїхали на Прикарпаття. Цього тижня вони пригостили майже 1000 людей піцою з Італії, морозивом, пончиками з шоколадом і варенням: понад 300 — у Рожнятові та більш як 500 — у Калуші.

“Siobhans Trust” об’єднує волонтерів з різних куточків світу. Вони допомагають людям у тих країнах, де ведуться бойові дії. У Калуші та Рожнятові були представники Індонезії, Австралії, Америки та Англії”, — розповіла Оксана Савчук.

Калуш і Рожнятів - допомога переселенцям
Фото: Facebook/Оксана Савчук

Їжу роздають усім, хто її потребує. Документи, які підтверджують статус внутрішньо переміщених осіб, не перевіряють. Бо вважають: якщо людина прийшла до них, їй потрібна допомога.

Загалом в Україні є 12 представників “Siobhans Trust”. Вони виконують свою місію в Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Вінницькій і Київській областях.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: