fbpx

У Калуші на місяць арештували чоловіка за знущання з матері

Суспільство 11:53, 07.06, 2022

Калуський міськрайонний суд розглянув кримінальну справу про обвинувачення мешканця Калуського району у вчиненні психологічного насильства щодо матері.

Обвинувачений раніше перебував на профілактичному обліку у секторі превенції як кривдник, оскільки безпричинно, протягом тривалого часу систематично вчиняв до своєї матері психологічне насильство, яке виразилось у словесних образах, погрозах, висловлюваннях нецензурною лайкою в її бік, приниженні.

У результаті своїх протиправних дій чоловік протягом року притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї.

Калуським міськрайонним судом його неодноразово було визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень та призначено покарання у виді громадських робіт і штрафу.

“Незважаючи на вжиті заходи реагування щодо недопущення вчинення насильства у сім`ї, обвинувачений правильних висновків для себе не зробив, на шлях виправлення не став і продовжував свою протиправну поведінку, знову вчиняв домашнє насильство психологічного характеру щодо матері”, – повідомляється на сторінці суду у фейсбуці.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, просив суворо не карати.

Потерпіла просила суд свого сина суворого не карати.

При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачений винив злочин повторно та щодо особи похилого віку, як наслідок ухвалив призначити йому покарання у виді одного місяця арешту.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: