fbpx

У Калуші оголосили набір до лав тероборони

Суспільство 10:45, 11.01, 2023

Добровольче формування Калуської міської територіальної громади оголошує набір до своїх лав, щоб своєчасно реагувати і вживати заходи для захисту населення від ворожої агресії на території громади.

Запис в добровольче формування Калуської територіальної громади проводиться за адресою: вул. Січинського, 7, м. Калуш, з 10.00 до 15.00 щоденно, інформує пресслужба Калуської міськради.

Консультацію з питань вступу до лав тероборони можна отримати за телефоном 096 612 6851.

“Закликаємо всіх небайдужих і патріотично налаштованих мешканців громади вступати у ряди добровольчого формування для захисту миру і спокою на рідній землі”, – йдеться в повідомленні.

ДОВІДКА:

Членом добровольчого формування Калуської міської територіальної громади можуть стати мешканці громади віком від 18 років.

Для зарахування у добровольче формування потрібно пройти медичний огляд для отримання дозволу на зброю за формою 127/о.

Служба в теробороні може передбачати не постійне, а періодичне залучення працівника до виконання державних чи громадських обов’язків. Якщо працівник виконує завдання тероборони не повний робочий день, за основним місцем роботи він отримує середньогодинну зарплату.

Членство у формуванні не звільняє від обов’язку проходження строкової служби, мобілізації, військової служби за призовом осіб офіцерського складу та військової служби за призовом осіб з-поміж резервістів в особливий період.

Для виконання завдань тероборони добровольці можуть отримувати штатну зброю у місцевих військових частинах тероборони, крім того, вони мають право використовувати особисту мисливську зброю та набої до неї.

Член добровольчого формування територіальної оборони під час виконання вищевказаних завдань, а також під час участі у заходах підготовки добровольчих формувань користується усіма правами та гарантіями соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей відповідно до пункту 4 частини першої статті 3 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: