fbpx

У Калуші пом’якшили карантин - дозволили роботу кіно, бібліотек і атракціонів

Суспільство 13:36, 03.07, 2020

2 липня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Калуської міської ради, під час якого було затверджено протокол з черговим пом’якшенням карантинних обмежень.

Як зазначила заступник міського голови Наталія Табачук, станом на 10:00 2 липня епідеміологічна ситуація на території Калуша і Калуського району є стабільною. Так, за останні сім днів захворюваність на COVID-19 становить 6,4 випадки на 100 тис. населення (для пом’якшення карантинних обмежень має бути менше 12 випадків), завантаженість стаціонарних ліжок, виділених для лікування хворих з коронавірусом, — 25,4% (допускається до 50%), а кількість проведених тестувань — 26,4 на 100 тис. населення (має бути не менше 12), інформують “Вікна”.

Міський голова Ігор Матвійчук наголосив, що в Івано-Франківській області ситуація з захворюваністю на коронавірус є гіршою, проте на Калущині — вона стабільна.

За рішенням комісії, у Калуші з 4 липня дозволили роботу кінозалів — на території громади є один кінозал «Час кіно» в ПК «Мінерал». Нагадаємо, уряд дозволив відновити роботу кінотеатрів з 2 липня. Працювати кінозал має з дотриманням протиепідемічних вимог. 

Також з 4 липня на території Калуської громади дозволили роботу бібліотек та атракціонів у парку культури ім. Івана Франка. І якщо з підготовкою бібліотек проблем немає, то атракціони у парку планують запустити пізніше.

Як повідомила у коментарі «Вікнам» директор міського парку Наталія Паламар, атракціони і парк в цілому до роботи підготували, але є проблема з наймом сезонних працівників. Їхня кількість залежить від того, скільки атракціонів запустять у роботу. У парку є 4,5 сезонних посад, поки що планують взяти на роботу трьох осіб. Атракціони в парку хочуть запустити з 12 липня.

Крім того, комісія доручила Калуській філії обласного лабораторного центру проводити щоденний моніторинг епідемічної ситуації і при її ускладненні невідкладно звертатися до комісії щодо посилення карантинних обмежень. А міське управління Держпродспожислужби, яке здійснює перевірки суб’єктів господарювання на дотримання ними вимог карантину, у випадку виявлення повторних порушень, має призупиняти їхню роботу.

Щодо роботи закладів громадського харчування, то вони на території Калуської громади можуть продовжувати роботу з дотриманням протиепідемічних вимог. Міська комісія не прийняла рішення про заборону масових святкувань.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: