fbpx

У Калуші розробляють новий туристичний маршрут "Бандерівський шлях"

Суспільство 13:50, 21.11, 2023

Калуська громада працює над залученням грантів для розвитку туризму.

Як розповіла заступниця начальника управління – начальниця відділу підприємництва і грантів управління економічного розвитку міста Калуської міської ради Тетяна Сеньків, триває робота у напрямку розвитку туризму та залучення грантів.

“На початку року ми подали до Українського культурного фонду грантову заявку на створення нового туристичного маршруту «Бандерівський шлях». Заявку, на жаль, відхилили, але ми консультуємося із експертами і заручилися підтримкою сусідньої Новицької громади, щоб вишукати можливість для реалізації цього проєкту”, — зазначила Тетяна Сеньків.

Проєкт передбачає три варіанти, як дізнатися про життя і діяльність Степана Бандери: віртуальний тур, для якого передбачено створити сайт, одноденний вело- чи автотур до музею Степана Бандери в Угринові, а також дводенний тур із ночівлею у Калуші.

Передбачено відвідування криївки Черемоша, меморіального музею «Калуська в’язниця», музею і церкви у Старому Угринові, бункера Слободяна Артема, розташованого біля цього села.

Також громада шукає інвестора для переробки калуських розсолів. Працюють над збереженням потенціалу для розвитку індустріального туризму. Триває оцифрування історичних пам’яток громади.

Перспективним уважають і гастрономічний туризм. Наразі місцевий підприємець налагоджує процес виробництва калуського фірмового торта. Тетяна Сеньків повідомила, що зараз затверджується вигляд пакування і реєструється відповідна торгова марка.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: