fbpx

У Калуші щотижня навчатимуть, як діяти в надзвичайних ситуаціях під час війни

Суспільство 18:55, 15.07, 2022

В Калуші провели навчання з поводження зі стрілецькою зброєю, орієнтування та військової топографії. Надалі вони будуть регулярними – кожного тижня.

У Калуській громаді продовжуються навчання населення щодо дій у надзвичайних ситуаціях воєнного характеру, опановування навичок поводження зі зброєю та знайомство з військовою амуніцією, інформують на сторінці міськради у фейсбуці.

Вчора члени добровольчого формування Калуської міської територіальної громади спільно з представниками Калуського районного ТЦК та СП та Калуського територіального об’єднання ветеранів Афганістану провели чергові навчання з поводження зі стрілецькою зброєю, орієнтування на місцевості та військової топографії.

У Калуші щотижня навчатимуть, як діяти в надзвичайних ситуаціях під час війни 1

Інструктори розповіли присутнім, серед яких були і діти, як легко, швидко і точно можна визначити сторони горизонту на місцевості за допомогою компаса, а також яких застережень потрібно дотримуватися під час роботи з ним.

У Калуші щотижня навчатимуть, як діяти в надзвичайних ситуаціях під час війни 2

Навчання сприяють розвитку таких важливих рис, як спостережливість, точність, увага, вміння аналізувати свої спостереження і робити висновки про можливий вплив місцевості на виконання бойових завдань.

Такі заходи щотижнево планують проводити на території Калуської міської територіальної громади.

У Калуші щотижня навчатимуть, як діяти в надзвичайних ситуаціях під час війни 3

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: