fbpx

У Калуші суд умовно засудив двох юнаків за грабіж пасажира, якого підвозили

Суспільство 18:45, 27.05, 2022

Двоє обвинувачених, повертаючись на автомобілі додому, побачили на узбіччі невідомого чоловіка, який зупиняв їх автомобіль. Зупинивши авто, чоловік попросив підвезти його в Івано-Франківськ. Обвинувачені погодились, якщо він заправить їх пальним.

На заправці, коли чоловік направився до каси розплатитись за пальне, юнаки вмрішили забрати у чоловіка гаманець із грошима, інформує пресслужба Калуського міськрайонного суду.

У селі Вістова водій заглушив автомобіль та повідомив, що він нібито поламався та його треба штовхнути, після чого потерпілий та інший обвинувачений вийшли з автомобіля. Обвинувачені вдарили пасажира у спину та витягли із його кишені гаманець з 2200 гривнями. Відтак обвинувачені із викраденим гаманцем на автомобілі поїхали в напрямку Калуша та грошовими коштами розпорядились на власний розсуд.

Обвинувачені в судовому засіданні вину у пред’явленому обвинуваченні визнали повністю. Розкаялися у вчиненому, просили суворо їх не карати, оскільки потерпілому відшкодовано всі завдані збитки.

Потерпілий у суді зазначив, що йому відшкодовано завдані збитки та в нього відсутні будь-які претензії матеріального та морального характеру.

Суд призначив обом покарання по 5 років позбавлення волі, однак звільнив від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: