fbpx

У Калуші суд відправив на примусове лікування чоловіка, який влаштував погром у капличці

Суспільство 12:51, 24.06, 2022

Ситуація сталася на початку року у Войнилівській громаді. Чоловік прийшов на територію каплички та розбив скляні вставки у дверях та виламав віконну раму. У капличці він повалив на підлогу скульптуру Божої Матері, розламав на дві частини розп’яття із піщано-гіпсової суміші та пошкодив ікону із зображенням Божої Матері в дерев’яній рамці.

У суді чоловік підтвердив, що пошкодив капличку і речі, які були в ній. Точної дати не пам’ятає. Орієнтовно це було близько Нового року. Тоді він перебував в тривожному стані і не усвідомлював що коїть, повідомляє пресслужба Калуського міськрайонного суду.

Суд допитав свідка, яка пояснила, що її син має проблеми з психічним здоров’ям приблизно три останні роки, після того як його побили невідомі. Буває, що він на декілька днів пропадає з дому, говорить, що йому причуваються якісь голоси. Син періодично лікується.

Згідно з висновком судово-психіатричного експерта чоловік страждає на психічне захворювання. На період часу, що відноситься до інкримінованого йому злочину, він перебував у стані (і перебуває зараз), при якому не здатний усвідомлювати свої дії та керувати ними. Йому рекомендовано застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу зі звичайним наглядом.

Таким чином суд прийшов до висновків про доцільність застосування до чоловіка примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги зі звичайним наглядом.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: