fbpx

У Калуші виділили 200 тис. грн на ліквідацію провалля

Суспільство 16:32, 29.07, 2023

Калуська міська рада внесла зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища Калуської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Фінансування програми з бюджету громади у поточному році збільшили на 399 тис. гривень, і зараз воно становить понад 10,4 млн гривень, інформують “Вікна”.

До програми включили два нові пункти: забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин на території Калуської міської територіальної громади з фінансуванням 99 тис. гривень.

Як пояснив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Іван Дембич, один із пунктів — ліквідація провалля №14 в на вул. Глібова в місті Калуші — на її засипання виділили 200 тис. гривень. Нагадаємо, про утворення цієї провальної воронки стало відомо 11 липня. Її розміри близько 5 на 7 метрів.

Попереднє провалля в районі вул. Глібова, №14б, утворилося у квітні 2021 року. На ліквідаціїю з бюджету виділили 170 тис. гривень.  

КУРС писав, що на Калущині провалюється земля через старі соляні шахти. ВІДЕО

Читайте: у Калуші росте провалля – про небезпеку попередять власників будинків у 250-метровій зоні

Нагадаємо, 12 вантажівок породи: у Калуші почали засипати провалля, що загрожувало будинкам

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: