fbpx

У Калуші з'ясовують, чому річка Млинівка змінила колір

Суспільство 10:08, 30.04, 2020

Мешканці мікрорайону Загір’я у Калуші скаржаться на нехарактерне забарвлення води у річці Млинівка.

29 квітня заступниця мера Калуша Галина Романко провела виїзну нараду на річці Млинівка для встановлення джерела забруднення.

Візуальне обстеження р. Млинівка провели по вулицях: Орищака, Мартинця, Гірника, Долинська, Каракая, Об’їзна.

Факт поширення забруднення від вул. Каракая підтвердився. Забруднення на ділянці від вулиці Каракая до вулиці Мартинця завдовжи близько 2 км поширилось за 4 години, інформує пресслужба Калуської міської ради.

У Калуші з'ясовують, чому річка Млинівка змінила колір 1

Комісія спільно з завгоспом районної лікарні провела обстеження по периметру території лікарні та встановила, що потрапляння господарсько-побутових вод з лікарні (в тому числі з пральні) виключено, оскільки всі стоки перекачуються локальною насосною станцією лікарні по вул. Каракая в напрямку до вул. Українська в мережі КП «Водотеплосервіс» та направляються на очисні споруди ТОВ «Карпатнафтохім».

Комісія продовжує роботу щодо виявлення джерела забруднення річки. В полі зору є 4 об’єкти, які можуть бути потенційними джерелами забруднення. Зараз встановлюють власників цих об’єктів.

У разі виявлення та підтвердження причини забруднення Калуська міська рада буде звертатись до Державної екологічної інспекції Карпатського округу для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: