fbpx

У Калуській громаді два старости стали на захист України

Суспільство 13:34, 27.05, 2023

У Калуській громаді староста села Мостище Василь Булавинець та староста села Копанки Мар’ян Бунга стали на захист України.

Калуська міська рада 25 травня уповноважила старосту Кропивницького старостинського округу Василя Паньківа представляти також інтереси жителів Мостищенського старостинського округу у виконавчих органах міської ради. А окрім того, надавити їм довідки, проводити обстеження умов проживання, вести військовий облік тощо, інформують “Вікна”.

Аналогічно старосту Тужилівського старостинського округу Василя Лазара уповноважили представляти інтереси жителів Копанківського старостинського округу.

Як зазначено у рішеннях, їх приймають зважаючи на увільнення старости Мостищенського старостинського округу Василя Булавинця від роботи у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації і на увільнення старости Копанківського старостинського округу Мар’яна Бунги від роботи у зв’язку з вступом на військову службу за контрактом.

У Калуській громаді утворено 11 старостинських округів і, відповідно, на початку каденції чинної влади було призначено 11 старост. Зараз їх залишається 9. 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: