fbpx

У Клузові 45 будинків залишились без газу через пошкоджений газопровід

Суспільство 17:04, 25.08, 2022

Мешканець села Клузова, проводячи будівельні роботи без дозволу, на проїзній частині біля своєї земельної ділянки по вулиці Луговій пошкодив підземний газопровід середнього тиску.

Внаслідок цього відбувся витік газу. На щастя, ніхто не постраждав. Екстрена служба 104 «Івано-Франківськгаз» прибула на місце події та локалізувала аварію і припинила газопостачання, – повідомляють газовики.

Через порушення чоловіком правил безпеки систем газопостачання 45 приватних житлових будинків на семи вулицях Клузова залишились без газу.

«Ми вчергове наголошуємо, будівельні і земляні роботи на відстані менше ніж 15 м від газопроводу допускаються тільки на підставі нашого письмового дозволу, в якому повинні бути зазначені умови і порядок їх проведення. До дозволу додається схема розташування газопроводу з прив’язками», – говорить головний інженер Івано-Франківського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» Володимир Монюк.

Для відновлення газопостачання газовики повинні провести цілий комплекс робіт. Передусім замінити пошкоджену частину газопроводу та перевірити систему газопостачання на герметичність. У випадку падіння тиску в газопроводі – перевірити у кожній оселі, чи нема витоку газу. Лише після виконання всіх робіт, газопостачання буде відновлене. Завдані азорозподільній компанії збитки відшкодує винуватець аварії.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: