fbpx

У Коломиї навчальний рік завершиться дистанційно 22 травня

Суспільство 12:33, 07.05, 2020

У Коломиї 6 травня відбулася Zoom-нарада міського голови Ігоря Слюзара з директорами ліцеїв, гімназій та навчально-виховних комплексів Коломийської ОТГ.

Обговорювали такі проблеми:
– фінансова автономія закладів освіти;
– реалізація дистанційного навчання в умовах карантину;
– планова мережа закладів освіти на 2020/2021 навчальний рік.

У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією було прийняте рішення про відтермінування переходу закладів загальної середньої освіти на фінансову автономію, інформує пресслужба Коломийської міськради.

Міський голова відзначив, що освітня система виявилась не готовою до карантину.

“Це був значний виклик для освітян, учнів та батьків. Проте педагогам вдалося швидко відреагувати на цей виклик і за короткий термін освоїти нові інструменти. Зараз складно спрогнозувати, як буде розвиватися епідеміологічна ситуація з COVID-19 в Україні. Тому в новому навчальному році ми повинні бути готовими до того, що в будь-який момент частина освітнього процесу відбуватиметься в онлайн-режимі”, – сказав Слюзар.

Щоб навчання на відстані було справді ефективним, учителі мають оволодіти низкою компетентностей, і технічні навички – лише частина з них.

Важливо, щоб вчителі правильно зрозуміли свою роль у дистанційній освіті, усвідомили потреби, вивчили інструменти і творчо поєднали знання предмета з усіма цими вміннями.

У 2020/2021 навчальному році на території Коломийської ОТГ планується функціонування 36 перших класів Нової української школи.

4 травня 2020 року розпочато прийом заяв для зарахування учнів до перших класів закладів загальної середньої освіти Коломийської ОТГ на 2020/2021 навчальний рік, а 2019/2020 навчальний рік завершиться дистанційно 22 травня 2020 року.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: