fbpx

У Коломиї відновила роботу бібліотека, приміщення якої кілька місяців ділили міська і районна влада

Суспільство 16:02, 22.04, 2021

Завершився скандал із Коломийською центральною районною бібліотекою – заклад відновив роботу і отримав статус “краєзнавчого”.

Суперечності виникли щодо передачі будівлі районної бібліотеки на баланс Коломийської міської ради. Після кількамісячної боротьби бібліотекарів з чиновниками заклад таки почав працювати, а головне, що всі його працівники зберегли робочі місця.

Від початку 2021 року центральна районна бібліотека не працювала. Спочатку місто та район не могли дійти спільної точки зору щодо приміщення установи. Район передав лише частину, де і була книгозбірня, а місто вимагало увесь цілісний комплекс. Нарешті компромісу досягли.

Тепер Коломийська бібліотека отримала статус краєзнавчої. Бо, як зазначила завідувачка відділу інформаційних технологій і роботи з молоддю Ганна Біленчук, у їхніх фондах найбільше саме такої літератури.

Бібліотекарі одразу ж взялися до роботи, інформує РАІ. Кажуть, що вже найближчим часом планують поповнити фонди новою літературою. А завідувачка установи Наталія Тарновецька зазначила, що відвідувачам не тільки пропонуватимуть книги. Для них будуть організовувати майстер-класи з художниками і майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.

КУРС писав, що працівники районної бібліотеки у Коломиї попередили про безстроковий страйк

Пізніше  три коломийські бібліотекарі оголосили голодування

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: