fbpx

У Космацькій громаді з добровольців створили пожежну команду

Суспільство 14:05, 05.05, 2023

Сьогодні у прикарпатському селі Брустори Космацької громади, що на Косівщині, відкрили перший підрозділ добровільної пожежної команди, який буде забезпечувати безпеку півтора тисячам місцевих мешканців.

Зважаючи на те, що село Брустори розташоване в гірській місцевості, де складний доїзд до місця виникнення пожежі, створення такого підрозділу – це можливість і спроможність громади повноцінно дбати про безпеку місцевих жителів, інформує пресслужба обласного управління ДСНС.

На чергування у новостворений підрозділ в перший день заступило п’ятеро добровольців, всі жителі села Брустори.

Пожежний підрозділ створений завдяки співпраці місцевої влади та підтримці головного управління ДСНС України в області, яке надало спеціальний одяг та спорядження, а також пожежний автомобіль підвищеної прохідності.

У Космацькій громаді з добровольців створили пожежну команду 1

“Підвищити рівень пожежної безпеки у сільській місцевості можуть лише самі територіальні громади, створюючи власні добровільні протипожежні команди, спираючись на передовий досвід створення таких формувань за кордоном. Світовий і європейський досвід свідчить, що за такими місцевими пожежними командами і добровільними пожежними дружинами – майбутнє”, – зазначив начальник рятувальників області Володимир Чернецький.

На сьогодні у громадах Прикарпаття створено 35 підрозділів місцевої пожежної охорони та 11 добровільних пожежних команд.

У Космацькій громаді з добровольців створили пожежну команду 2

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: